Гумени патосници Gumex – Kia Picanto (2011-) 217108

1,470.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Kia Picanto (2011-) 217108

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,1 кг