Гумени патосници Gumex – Kia CEED/ PROCEED (2019-) 221235

1,470.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Kia CEED/ PROCEED (2019-) 221235

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,8 кг