Гумени патосници Gumex – Hyundai Tucson (2004-2010) 214037

1,870.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Hyundai Tucson (2004-2010) 214037

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,8 кг