Гумени патосници Gumex – Hyundai Santa Fe (2006-2012) 214733

1,870.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Hyundai Santa Fe (2006-2012) 214733

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,4 кг

Нема залиха