Гумени патосници Gumex – Hyundai ix 35 (2010-2014), (2014-) 216634

1,470.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Hyundai ix 35 (2010-2014), (2014-) 216634

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,3 кг