Гумени патосници Gumex – Hyundai i30 – Limousine (2007-2011) 214984

1,330.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex -Hyundai i30 – Limousine (2007-2011) 214984

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,4 кг

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега