Гумени патосници Gumex – Hyundai i30 (2012-) 217668

1,470.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Hyundai i30 (2012-) 217668

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,2 кг