Гумени патосници Gumex – Hyundai i20 (2009-) 216094

1,600.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Hyundai i20 (2009-) 216094

Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,9 кг