Гумени патосници Gumex – Hyundai i10 (2008-2013) 215164

1,730.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Hyundai i10 (2008-2013) 215164

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,2 кг