Гумени патосници Gumex – Hyundai Getz (2002-2008) 213430

1,870.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Hyundai Getz (2002-2008) 213430

Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,7 кг

Нема залиха