Гумени патосници Gumex – Honda Jazz (2008-), City (2009-) 216122

1,600.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Honda Jazz (2008-), City (2009-) 216122

Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,3 кг

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .