Гумени патосници Gumex – Honda Accord (2008-2012) 215282

1,600.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Honda Accord (2008-2012) 215282

Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5 кг