Гумени патосници Gumex – Honda Accord (2003-2008) 213725

1,600.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Honda Accord (2003-2008) 213725

Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,9 кг