Гумени патосници Gumex – Ford Transit V184 (2000-2006), (2006-2013) 212095

930.00 ден

Gumeni patosnici Gumex – Ford Transit V184 (2000-2006), (2006-2013) 212095

Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 2 парчиња
Тежина: 2,8 кг

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега