Гумени патосници Gumex – Ford Ka II (2009-) 213685

1,470.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex -Ford Ka II (2009-) 213685

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,1 кг