Гумени патосници Гумекс – Ford Galaxy (1996-2010) 215358

1,870.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Ford Galaxy (1996-2010) 215358

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 6 парчиња
Тежина: 7 кг

Нема залиха