Гумени патосници Гумекс – Ford Focus III (2011-) 215184

1,470.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Ford Focus III (2011-) 215184

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4 кг