Гумени патосници Гумекс – Ford Focus (2001-2006) 213213

1,600.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Ford Focus (2001-2006) 213213

Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,6 кг

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .