Гумени патосници Гумекс – Ford Custom Tourneo , Transit (2013-) 219154

1,200.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Ford Custom Tourneo , Transit (2013-) 219154

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 3 парчиња
Тежина: 3,2 кг