GUMEX Типски гумени патосници Fiat 500e (2013-2019) – 222864

1,730.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

GUMEX Типски гумени патосници Fiat 500e (2013-2019) – 222864

Специјални типски гумени патосници направени од висококвалитетна гума.
Направени за прецисно и точно вклопување на подот на автомобилот.
Со висок периферен раб и едноставна шема која го штити подот на автомобилот од нечистотија.
Овие патосници се прицврстуваат соодветно и имаат долен слој кој не дозволува лизгање.
покрај нелизгачкиот слој има и копчиња со кои се прицврстува патосницата за подот.

Дизајнирани за: Fiat 500e (2013-2019)
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4.00 кг

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега