Гумени патосници Гумекс – Fiat Panda III (2012-) 213685

1,470.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Fiat Panda III (2012-) 213685

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,1 кг

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега