Гумени патосници Гумекс – Fiat Grande Punto (2006-), Linea (2006-), Punto Evo (2009-) 214774

1,470.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Fiat Grande Punto (2006-), Linea (2006-), Punto Evo (2009-) 214774

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 3,6 кг

Нема залиха

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега