Гумени патосници Гумекс – Alfa Romeo GIULIETTA (2010-) (Bravo, Delta, Stilo (2007) 213339

1,470.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Alfa Romeo GIULIETTA (2010-) (Bravo, Delta, Stilo (2007) 213339

Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,5 кг

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .