Патосници GUMEX за багажник Dacia Duster 2WD (2018-) – 290580

1,600.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Patosnici GUMEX za bagaznik Dacia Duster 2WD (2018-) – 290580

Црна боја
Материјал: TPE
Фиксација: Не
Пакет: 1
Тежина: 1,6 кг

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .