Гумени патосници Гумекс – Dacia Sandero (2013-) 218409

1,470.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Dacia Sandero (2013-) 218409

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,7 кг