Гумени патосници Гумекс – Dacia Logan (2004-2012), Sandero (2008-2012), Duster (2010-) 214494

1,600.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Dacia Logan (2004-2012), Sandero (2008-2012), Duster (2010-) 214494

Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 5 парчиња
Тежина: 5,2 кг

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .