Гумени патосници Гумекс – Dacia Duster (2010-) 214495

1,600.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Dacia Duster (2010-) 214495

Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 5 парчиња
Тежина: 5,2 кг

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега