Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

GUMEX Типски гумени патосници – Citröen BERLINGO (2018-), Opel COMBO E (2018-), Peugeot RIFTER (2018-) – 221855

шифра 221855
Цена

1,200.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

GUMEX Tipski gumeni patosnici Citröen BERLINGO (2018-), Opel COMBO E (2018-), Peugeot RIFTER (2018-) – 221855

Црна боја
Фиксација: да – круг
Пакет: комплет од 2 парчиња
Тежина: 2,8 кг
Големина на пакетот: 708 x 523 x 20 mm

Количина:
SKU 221855 Категории , ,

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.