Патосници GUMEX за багажник Citroen C4 (2010-) – 290300

1,600.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Patosnici GUMEX za bagaznik Citroen C4 (2010-) – 290300

Црна боја
Материјал: TPE
Фиксација: Не
Пакет: 1
Тежина: 1,5 кг

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега