Гумени патосници Гумекс – Citroen Xsara,Xantia (1997-2003) 213161

1,600.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Citroen Xsara,Xantia (1997-2003) 213161

Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,9 кг

Нема залиха