Гумени патосници Гумекс – Citroen Xsara Picasso (2003-2010) 213797

1,730.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Citroen Xsara Picasso (2003-2010) 213797

Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 5 парчиња
Тежина: 6 кг