Гумени патосници Гумекс – Citroen Jumpy (2007-) 212662

1,200.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Citroen Jumpy (2007-) 212662

Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 2 парчиња
Тежина: 4 кг

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .