Гумени патосници Гумекс – Citroen C4 Picasso (2007-2013) 212646

1,730.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Citroen C4 Picasso (2007-2013) 212646

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 6 парчиња
Тежина: 6,3 кг

Нема залиха