Гумени патосници Гумекс – Citroen C4 (2010-), DS4 (2011-) 212774

1,600.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Citroen C4 (2010-), DS4 (2011-) 212774

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,5 кг