Гумени патосници Гумекс – Citroen C4 (2004-2010) 212454

1,600.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Citroen C4 (2004-2010) 212454

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,6 кг