Гумени патосници Гумекс – Citroen C3/C5 (2005-2008) 213550

1,600.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Citroen C3/C5 (2005-2008) 213550

Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,2 кг