Гумени патосници Гумекс – Citroen C3 (2010), DS3 (2010-) 216644

1,550.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Citroen C3 (2010), DS3 (2010-) 216644

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4 кг