Гумени патосници Гумекс – Citroen C2 (2004-2009) 213717

1,600.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Citroen C2 (2004-2009) 213717

Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,9 кг

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .