Гумени патосници Gumex – Chevrolet Spark (2005-2010) 214554

1,470.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Chevrolet Spark (2005-2010) 214554

Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,5 кг