Гумени патосници Gumex – Chevrolet Aveo, Lacetti (2004-2010) 213574

1,600.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Chevrolet Aveo, Lacetti (2004-2010) 213574

Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,1 кг