Гумени патосници Gumex – Chevrolet Aveo (2004-2010) 218633

1,870.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Chevrolet Aveo (2004-2010) 218633

Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 5 парчиња
Тежина: 5,5 кг

Нема залиха

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега