Патосници GUMEX за багажник BMW X5 (E70)(2007-2013), (F15) (2013-2018) – 290450

1,600.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

BMW X5 (E70)(2007-2013), (F15) (2013-2018) – 290450

Црна боја
Материјал: TPE
Фиксација: Не
Пакет: 1
Тежина: 1,9 кг

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .