Патосници GUMEX за багажник BMW X1 (F48)(2015-) – 290320

1,600.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Patosnici GUMEX za bagaznik BMW X1 (F48)(2015-) – 290320

Црна боја
Материјал / образец: TPE
Фиксација: Не
Пакет: 1
Тежина: 1,7 кг

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега