Гумени патосници Гумекс – BMW X1 (E 84) (2009) 214423

1,800.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – BMW X1 (E 84) (2009) 214423

Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,4 кг

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега