Гумени патосници Гумекс – BMW 5er (F10/F11) (2010-2014), (2014-) 217304

1,870.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – BMW 5er (F10/F11) (2010-2014), (2014-) 217304

Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,9 кг