Гумени патосници Гумекс – BMW 3er (E90) (2005-2012) 214522

1,730.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – BMW 3er (E90) (2005-2012) 214522

Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,5 кг

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега