Гумени патосници Гумекс – BMW 1er (E 87) (2005-2010) 214423

1,800.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – BMW 1er (E 87) (2005-2010) 214423

Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,4 кг