Гумени патосници Гумекс – Audi A4 (B8) (2007-), A5 sportback (2009) 212958

1,470.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Audi A4 (B8) (2007-), A5 sportback (2009) 212958

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,3 кг