Гумени патосници Гумекс – Audi A4 (B5) (1995-2000)

1,730.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Audi A4 (B5) (1995-2000)

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 6 кг