Гумени патосници Гумекс – Alfa Romeo 156 (1997- 2005) 213406

1,600.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Alfa Romeo 156 (1997- 2005) 213406

Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,7 кг